Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest

Zwycięzca plebiscytu Gala Beauty Stars 2017 w kategorii najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Polsce

Dla kogo:

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age dedykowany jest skórze suchej i odwodnionej, która utraciła swą jędrność i elastyczność. Polecany jest także skórze naczynkowej i wrażliwej jak również szarej i zmęczonej.

Na czym polega:

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age to luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. W zabiegu zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne jak: stabilna, lipofilowa forma witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.

Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję. Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie na płaszczyźnie eksfoliacji i pielęgnacji aktywnej enzymów proteolitycznych z dyni, papai i ananasa. Dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów Kukui.

Efekty:

Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane. Koloryt zostaje wyrównany a poprzez pobudzenie mikrokrążenia pozbywamy się oznak zmęczenia.

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age jest zabiegiem całorocznym, zalecana jest seria 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku.