Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym bez igły

Zwycięzca plebiscytu Gala Beauty Stars 2017 w kategorii najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Polsce

 

Dla kogo?

Metoda przeznaczona jest dla osób bojacych się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej z zastosowaniem igły. 

 

Na czym polega?

Metoda Poring-Method polega na ciśnieniowym wypełnianiu zmarszczek bez użycioa igły.

Kuracja oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę specialnie opracowanej formuły kwasu hialuronowego. Zabieg wstrzykiwania jest bezbolesny, wstrzykiwacz PoreJet jest bowiem urządzeniem bezigłowym, a kwas hialuronowy wstrzykiwany jest pod dużym ciśnieniem aż do skóry właściwej. Energia mechaniczna działania sprężyny i specialnego tłoku wstrzykiwacza PoreJet umożliwia wprowadzenie pod dużym ciśnieniem bardzo cienkiego strumienia kwasu przez naskórek, bez nakłuwania igłą.   

Kwas nieusieciowany stosuje się zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetyce. Jego zadaniem jest nawilżenie skóry, ograniczenie utraty wody a przez to zmniejszenie zmarszczek. Kwas nieusieciowany ma właściwości terapeutyczne, regeneruje i chroni komórki. Stymuluje odnowę komórkową. Stosuje się przedewszystkim w terapiach antiaging, uzupełnia niedobór naturalnego kwasu hialuronowego w skórze z 
oznakami starzenia. Nawilża głębsze warstwy skóry, zwiększa jej gęstość i elastyczność dając efekt naturalnego liftingu. 
Kwas usieciowany ma za zadanie wypełniać. Jego aplikacji dokonuje lekarz za pomocą tradycyjnej igły, jest to zabieg medyczny. Proces usieciowienia sprawia, że preparat przybiera postać stabilnego, nierozpuszczalnego w wodzie żelu, który ulega powolnemu rozkładowi, stopniowo wchłaniając się. Dzięki tym właściwościom kwas hialuronowy usieciowany nadaje się świetnie do wypełniania zmarszczek.

Efekty:

Efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne.