Lifting oka Radiofrekwencja(RF)

Zwycięzca plebiscytu Gala Beauty Stars 2017 w kategorii najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Polsce

LIFTING OKA RADIOFREKWENCJA (RF)

Dla kogo:

Zabieg zalecany jest osobom, które chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu skóry wokół oczu ale także dla osób, które chcą zlikwidować widoczne już oznaki starzenia.

Na czym polega:

Radiofrekwencja to najnowocześniejsza metoda bezoperacyjnego  liftingu i redukcji zmarszczek. Zabiegi wykonywane są przy pomocy głowic, które emitują fale radiowe zamieniane w ciepło. Tkanka podskórna podczas zabiegu podgrzewana jest do temp. ok. 40°C zwiększając przepływ krwi. Następuje obkurczanie włókien kolagenu oraz wzrasta synteza nowego kolagenu. Podwyższona temperatura w tkance stymuluje fibroblasty do produkcji białek, kolagenu i elastyny. Dzięki technologii fal radiowych uzyskujemy wzrost napięcia tkanki łącznej oraz wzmożony przepływ płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej. Zabiegi są bezpieczne i bezbolesne, a pacjent odczuwa tylko przyjemne ciepło dzięki czemu może się całkowicie odprężyć i zrelaksować. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Radiofrekwencja cofa czas i działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi. Zastosowanie specjalnie opatentowanego kremu pozwala na uzyskanie optymalnych efektów zabiegu.

Efekty:

- Spłycenie zmarszczek

- Lifting oka

- Podniesienie górnej powieki (tzw. otworzenie oka)

Zabieg powinno wykonywać się raz w tygodniu przez minimum 10 tygodni. Zaleca się powtarzać zabieg kilka razy w roku w celu podtrzymania efektu. Klienci mogą kontynuować swój normalny tryb dnia zaraz po zabiegu Beautytek® Avita Plus.